Гребініченко Ю.С. спеціаліст з постачання ТОВ «АУФБАУ»
grebinchenko-1

Я з ФОП Коханом Юрієм працюю вже не один рік і в нашій співпраці було достатньо поставок щоб можна було б зробити якийсь висновок і скласти враження. На даний момент він показав себе зі сторони надійного партнера навіть в спірних та дуже делікатних ситуаціях. Розмитнення товарів проводилось на протязі 4-5 годин, тобто зранку машина заїхала на митницю і цього ж дня виїхала. Завжди звертаюся до них в питаннях розмитнення.

___________________________________________________________________________________________________________

Пузій Ю.О.пузий
менеджер ТОВ «ПОСТ-01»

Працюємо  з Коханом Юрієм та його командою з 2011 року.
Завжди намагаються все вирішити самі і працюють дуже швидко, ніколи не затримували вантаж.

Нам подобається. Дуже уважна людина до всіх деталей і дуже досвідчений.  Дякуємо за добру роботу. З повагою, команда ПОСТ-01

____________________________________________________________________________________________________________

Савченко Максим
DEEJO Ukraine

Приємно працювати!deejo-ukraine
Підготовка документів для імпорту першої партії зайняла часу більше запланованого, але воно того варте!
Розмитнений товар з повним пакетом документів отримав через три години після прибуття вантажу на митний склад в Києві. Все зроблено спокійно, без зайвої метушні.

____________________________________________________________________________________________________________

Ващенко Г.М.bmt
ДП “БМТ УА”

Працюючи з ФОП КОХАН Ю.О. ми впевнені в якісному і швидкому виконанні замовлення у встановлені терміни, за обумовлену наперед суму, що дуже важливо в даний момент. Це ми дуже високо цінуємо у нашій співпраці. Продовжуємо співпрацю з ФОП Кохан Ю. А. Дякую.

____________________________________________________________________________________________________________

Іванов С.Н.
НВП “Вабос”

іванов сн

З ФОП Коханом Юрієм працюємо 10 років. Строк поважний, Особливо якщо взяти до уваги, те що товар який розмитнюється – вироби медичного призначення та медичне обладнання сертифіковане в Україні. Всі митні брокери, вважають такий імпорт важким при проходженні митних процедур, багато хто відмовляється зовсім оформлювати такий вантаж.
За весь час роботи не було жодного збою, жодної конфліктної ситуації під час проведення оформлення вантажів. Були вантажі настільки складні при оформленні, що митні брокери радили повернути вантаж відправнику і не оформляти зовсім, але пан Кохан Ю. О. знаходив законний вихід з складної ситуації і оформлював вантаж.
Пан Кохан завжди заздалегідь попереджує своїх клієнтів про зміни в Законодавстві України щодо митної справи, яки вимагають приймати рішення ще задовго до оформлення товару та надає поради, які документи треба замінити або підготувати заздалегідь, де треба їх подавати та в якій формі.
Наша фірма пробувала працювати з іншими брокерськими підприємствами, результати були різними, але найкращою виявились митні брокери ФОП Коханом Ю.О. Як то кажуть – швидко, вигідно, зручно.