Услуги таможенного брокера в КиевеЗа останні 20 років обсяги експортно-імпортних операцій, які здійснюються українськими компаніями, збільшились в 2,5 разів. При цьому митне та податкове законодавство в нашій країні змінюється частіша, ніж пори року.

Щоб не відставати від динамічно зростаючого ринку, отримувати постійний прибуток і не мати проблем з документальним оформленням вантажів, потрібно постійно «варитися у митній кухні». Ця процедура вимагає:

багато часу – якщо ви збираєтеся самостійно розбиратися у дрімучих хащах наших законів;
багато грошей – якщо ви хочете набрати в штат людей, які будуть займатися митними питаннями.

Але можна заощадити і те, і інше, запросивши спеціаліста-професіонала.

3 головних приводи скористатися послугами митного брокера

Митний брокер – це не просто посередник між вами та митним органом. Це людина, яка надасть прискорення вашому бізнесу і принесе відчутну користь.

Ось що станеться, якщо доручити митне оформлення у Києві та інших регіонах досвідченому брокеру:

оформить груз на таможне в Киеве и области1. Ви забудете про постійні або періодичні непогодженості і затримки, що виникають при транспортуванні вантажів (документи оформлені неправильно, не в повному обсязі, прострочені, містять помилки в даних або розрахунках тощо).

2. Вы перестанете поповнювати державну скарбницю штрафами за порушення норм митного та податкового кодексів при митному оформленні товарів.

3. Ви нарешті зможете зфокусуватися на своїх поточних справах. При цьому будете впевнені, що оформлення експорту-імпорту в руках людини, яка має необхідні знання, досвід у цій сфері, налагоджені зв’язки і відповідає за результат своїми грошима та репутацією.

Чи варто говорити, що все перераховане позитивно позначиться на вашому бізнесі і навпаки, якщо справами будуть займатися дилетанти?

Що повинен вміти компетентний митний брокер?

• швидко підготувати і передати митному органу документи на імпорт/експорт товарів (декларації, сертифікати, дозволи, товарні коди за класифікатором товарної номенклатури ЗЕД тощо), у тому числі для транзитних перевезень;

• проконсультувати замовника з усіх питань, пов’язаних з митним контролем, стати стіною на захист його інтересів і домогтися потрібного результату в раніше обумовлений термін;

Опытный таможенный брокер в Киеве• звести до мінімуму термін проходження митних процедур, максимально оптимізувати збори і відрахування;

• оформити документи з акредитації замовника за 1 день;

• при необхідності – допомогти з логістикою, залучити експертів, поручитися в митниці за платіжними зобов’язаннями клієнта, вирішити питання з центром сертифікації і т. п.

Як правильно вибирати митного брокера?

Шукайте надійного, досвідченого, відданого – не помилитеся.

По-перше, він повинен досконально розбиратися в митному законодавстві, дотримуватися його і знати, як поставити «букву» закону на варту інтересів замовника.

По-друге, він повинен мати пристойний досвід. Новачок у цій справі вам швидше за все не підійде – занадто великий ризик провалу на митниці.

По-трете, після укладення договору справжній брокер стає вірним другом і партнером клієнта, який готовий подолати будь-які труднощі заради поставленої мети.

Знайдете такого – гарантуєте собі спокійне життя на митниці.

Нехай всі ваші вантажі оформляються швидко і з мінімальними витратами!

Сподобалася стаття? Поділіться в соцмережах!